Barsa Summer School

LÉTO S BEACHVOLLEYBALLEM

  Léto 2014 je již druhým rokem, kdy pro Vás a Vaše děti pořádáme školičku beach volejbalu.

Barsa Summer Beachvolleyball School má za cíl dostat beachvolleyball v Bohumíně do širšího podvědomí veřejnosti a hlavně DĚTÍ.

A proto jsme naplánovali letní školičku pro holky i kluky od 6-ti let.

Trénovat budeme u Hostince U Haladů, na ulici 1. máje 184, Bohumín-Skřečoň.

1. termín: 14.7. - 26.7.2014

2. termín: 28.7. - 9.8.2014

Děti se během 10ti lekcí naučí pravidla beachvolleyballu a naučí popř. zdokonalí herní činnosti jednotlivce (prsty, bagr, lob, podání). 

V jedné skupině bude maximálně 12 dětí.

Cena za 10 lekcí je 800,- kč a jedna lekce trvá 90 min.

Hodina tréninku i s trenérem tedy stojí přibližně 53,- kč.

Přijď společně s kámošem,kámoškou, bráchou nebo ségrou a budete platit jen 1400,- kč, tzn. 700,- kč/dítě, tedy o 100,- kč na dítě levnější. 

V případě nepříznivého počasí bude vypsaný náhradní termín, ale také budeme mít k dispozici tělocvičnu na ZŠ Masarykova v Bohumíně.

Budeme Vás vždy předem kontaktovat pro jakou variantu jsme se rozhodli (upřednostňovat budeme jistě písek) a vždy tak, abychom se vešli do termínu vámi vybraných tréninků.

Tréninky povede bývalá extraligová hráčka Mgr. Barbora Hilšerová (Manová), učitelka tělesné výchovy na ZŠ Masarykova v Bohumíně.

Přihlášky posílejte na e-mail bara.hilserova@seznam.cz. Do e-mailu uveďte: jméno a příjmení, adresu, telefon a e-mail zákonného zástupce, dále jméno a příjmení a datum narození dítěte, které přihlašujete. Nezapomeňte napsat termín.

Pro jakékoliv dotazy ohledně školy se také můžete obrátit na tel.č. 732 174 115 pí. Barbora Hilšerová.

Pokud jsme tímto nadchli a zaujali i odrostlejší děti či rodiče, je možné při větší poptávce vypsat lekce i pro Vás :-).

Tak neváhejte a kontaktujte nás!

 TĚŠÍM SE NA VŠECHNY!!! BÁRA :-)